ایده و طرح اتاق مطالعه مخصوص معماران


ایده و طرح اتاق مطالعه

ایده و طرح های فوق العاده یک اتاق تاثیر کمتری از هوش و استعداد افراد ندارند. همانقدر که افراد باهوش هستند، اگر یک اتاق با طرح و ایده جالب داشته باشند ، تاثیر فوق العاده زیادی در یادگیری و افزایش قدرت مطالعه خواهد داشت.

طرح ایده اتاق کار زیر را در نظر بگیرید.

آیا انگیزه کاری شما زیادتر نمی شود؟ حتی اگه میلی به کار و مطالعه هم نداشته باشید یک ایده و طرح نو در اتاق کار باعث می شود شما را جذب کار کند.

حتما نیازی به کار بر روی یک فضای بزرگ و هزینه های زیاد ندارید ! حتی اگر اتاق کوچکی هم دارید، میتوانید با کمترین هزینه و کار روی اتاق خود ، یک اتاق کار یا مطالعه رویایی برای خود بسازید.

مثلا تصویر اتاق زیر را مشاهده کنید.

تبدیل کردن یک اتاق کوچک به یک فضای کاربردی با رنگ های چشم نواز و روکشهای زیبا، قفسه بندی شیک برای کتاب ها ، طراحی فوق العاده میز تحریر، اتاق کوچک شما را تبدیل به یک اتاق رسمی حرفه ای می کند !

هر فضایی مخصوص کاری است.

شاید علاقه زیادی به مطالعه داشته باشید و ساعت ها وقت خود را صرف مطالعه کتاب ها یا مجلات مختلف میکنید. اما اینکه چه فضایی را برای اینکار در نظر بگیرید مسئله مهمی است.

اینکه دراز بکشید یا روی مبل و صندلی های نامناسب اقدام به مطالعه کنید شاید بعد از مدتی احساس ناراحتی در عضلات بدن و کمر کنید. انتخاب یک فضای مناسب جهت مطالعه میتواند به شما حتی در افزایش زمان مطالعه و انگیزه خواندن را بیشتر کند.

اتاق مطالعه زیر از جنس چوب جنگلی و یک میز چوبی است. با این ابزارها قسمتی از خانه را میتوانید تبدیل به یک فضای مناسب مطالعه کنید ...

 

برچسب ها : ایده های جدید طراحی اتاق - ایده طرح اتاق مطالعه - ایده اتاق کار - طرحهای جدید اتاق کار - استفاده مناسب از فضای کوچک - عکسهای اتاق های کارایده و طرح اتاق مطالعه مخصوص معماران
بخشمقالات
دستهگوناگون
توضیح مختصر مقالات گوناگون خوشگل ایده و طرح اتاق مطالعه مخصوص معماران ایده و طرح اتاق مطالعه ایده و طرح های فوق العاده یک اتاق مقالات گوناگون ,

صفحه قبل
 

بخشها

لطفا تا بارگذاری کامل صفحه صبر کنید.

ویژه ها

 با ما در ارتباط باشید نظرات درباره تزئینات میشانه

در صورتی که نیازمند شیک ترین تزئینات سفارشی و خاص برای جشن های خود می باشید با ما در ارتباط باشید.

سرویس های ما

#

سفره عقد زیباترین و جدید ترین سفره های عقد

زیباترین، جدیدترین و شیک ترین سفره های عقد برای عرضه در شهر شما جهت تالار ها و باغ های عروسی...

#

تزئینات نامزدی میز و مدل لباس نامزدی

بهترین و بروز ترین تزئینات جهت میز نامزدی، خنچه عروس و هدایای داماد ، گیفت های نامزدی و نبات داماد و شیک ترین لباس نامزدی...

#

سایر جشن ها شب یلدا، حنابندان، تولد

میوه آرایی و تزئینات هدایای عروس و داماد در شب یلدا، بادکنک آرایی و تزئین میز و کیک تولد ، تزئینات مختص حنا بندان و ...

#

آشپزی در میشانهبا خیال راحت خرید کنید

برای اطلاع و آموزش تهیه انواع دسر، کیک، فینگر فود و حلوا و تزئینات آن با ما همراه باشید...