راهنمای کامل انتخاب کیک عروسی با قیمت مناسب


اگر شما هم قصد دارید برای مراسم عروسی خود کیک زیبا و خوش طعم سفارش دهید بهتر است قبل از رفتن به قنادی و سفارش به یک سری از نکات توجه نماید . کیک عروسی نه تنها یک شیرینی زیبا و خوش طعم است بله یکی از ارکان مهم مراسم عروسی است که نشان دهنده سلیقه عروس و داماد به مهمانان مجلس است .

بهتر است قبل از رفتن به شیرینی فروشی و سفارش کیک در مورد مدل و طرح کیک با همسر خود مشورت داشته  باشید و طرح های مختلف را بررسی نمایید تا با هم به توافق برسید تا هنگام سفارش وقت کمتری از شما گرفته شود .

سفارش کیک را بعد از انتخاب لباس عروس ، کارت دعوت ، سالن و تزئیات و رنگبندی مورد نظر انجام دهید تا طرح و نوع کیک با بکگراند مارسم شما هماهنگی داشته باشد . اندازه کیک مراسم عروسی شما باید متناسب با تعداد مهمان ها باشد و قبل از سفارش کیک به قناد ، تعدا دقیق مهمانان را مشخص نمایید تا کیکی متناسب با آن تعداد سفارش دهید .

راهنمای انتخاب کیک عروسی

قیمت کیک عروسی

قیمت کیک با توجه به طرح مورد نظر شما و مواد به کار رفته در آن و نوع تزئین کیک شما تعیین میشود . اگر برای کیک عروسی خود مبلغ خاصی در نظر گرفته اید پس حتما از قبل به نوع تزئین و محتوای کیک خود فکر کنید . اگر شما برای کیک خود طرح و تزئین خاصی را در نظر دارید به این نکته توجه کنید که کیکی که پیچیده است و طراحی خاصی نیاز دارند هزینه بالاتری خواهد داشت .

بهتر است دو تا سه مانده به مراسم عروسی کیک را سفارش دهید و در مورد تفاوت قیمت ها در این مدت و موادی که برای تزیین استفاده میشود با قنادی هماهنگی های لازم را انجام دهید . البته اگر طرح و نوع تزیین خاصی برای کیک خود در نظر دارید بهتر است شش ماه زودتر کارهای سفارش کیک را انجام دهید .

اکثرا عروس و داماد در مراسم عروسی فرصت این را پیدا نمیکنند که کیک خود را تست کنند ، اما حتما مقداری از این کیک را تست کنید چرا که طعم این کیک چیزی است که با بقیه شیرینی ها متفاوت است و در یاد و خاطر شما ماندگار میشود .

کیک عروسی فقط یک شیرینی خوشمزه و زیبا نیست بلکه نشان دهنده سلیقه عروس و داماد است و نظر همه مهمانان را به خود جلب میکند .

 

برچسب ها: قیمت کیک عروسی - راهنمای انتخاب کیک عروسی - نحوه خرید کیک عروسی با قیمت مناسب - بهترین نوع کیک عروسیراهنمای کامل انتخاب کیک عروسی با قیمت مناسب
بخشمقالات
دستهعروسی
توضیح مختصرمقالات عروسی جدید راهنمای کامل انتخاب کیک عروسی با قیمت مناسب اگر شما هم قصد دارید برای مراسم عروسی خود کیک زیبا و خوش طعم مقالات عروسی جدید,طرح مقالات عروسی,

صفحه قبل
 

بخشها

لطفا تا بارگذاری کامل صفحه صبر کنید.

ویژه ها

 با ما در ارتباط باشید نظرات درباره تزئینات میشانه

در صورتی که نیازمند شیک ترین تزئینات سفارشی و خاص برای جشن های خود می باشید با ما در ارتباط باشید.

سرویس های ما

#

سفره عقد زیباترین و جدید ترین سفره های عقد

زیباترین، جدیدترین و شیک ترین سفره های عقد برای عرضه در شهر شما جهت تالار ها و باغ های عروسی...

#

تزئینات نامزدی میز و مدل لباس نامزدی

بهترین و بروز ترین تزئینات جهت میز نامزدی، خنچه عروس و هدایای داماد ، گیفت های نامزدی و نبات داماد و شیک ترین لباس نامزدی...

#

سایر جشن ها شب یلدا، حنابندان، تولد

میوه آرایی و تزئینات هدایای عروس و داماد در شب یلدا، بادکنک آرایی و تزئین میز و کیک تولد ، تزئینات مختص حنا بندان و ...

#

آشپزی در میشانهبا خیال راحت خرید کنید

برای اطلاع و آموزش تهیه انواع دسر، کیک، فینگر فود و حلوا و تزئینات آن با ما همراه باشید...