راهنمای انتخاب کت و شلوار داماد


خرید کت و شلوار برای برخی از آقایان دشوار است به همین دلیل در این مقاله اصولی را به شما معرفی میکنیم که با دانستن این اصول خرید کت و شلوار برای آقایان آسان تر خواهد شد .

شما هیچ گاه نباید شلوار را معیار اصلی در خرید کت و شلوار در نظر بگیرید . در ابتدای کار به سراغ انتخاب کت بروید و شلوار مناسب را انتخاب نمایید زیرا دست بردن در شلوار از نظر تنگ یا گشاد کردن آن بسیار راحت تر از کت هست .

نحوه انتخاب کت و شلوار

کت و شلوار

در اولین نگاه بعد از پوشیدن کت به سرشانه ها توجه کنید چرا که بدون داشتن چین ، چروک و هرنوع کشیدگی روی شانه ها قرار گرفته باشد . زیرا یکی اصلی ترین و پر اهمیت ترین نقاط در کت مردانه سرشانه ها است .

یکی از نکات در انتخاب کت کلاسیک اندازه آستین کت هست . آستین کت باید جایی به انتها برسد که مچ دست شروع میشود و همچنین آستین پیراهن تنها نیم سانت از آستین کت بیرون باشد .

راهنمای انتخاب کت و شلوار

راهنمای انتخاب کت و شلوار

 

هنگام ست کردن کت و شلوار و پیراهن به نکته توجه داشته باشید که علاوه بر اینکه ست شما از نظر رنگ و طرح همخوانی داشته باشد از نظر جنس هم متناسب باشد . به طور مثال ست کت و شلوار زمستانی با یک پیراهن نخی تابستانی مناسب نیست .

 انتخاب یک کفش و جوراب هماهنگ با ست کت و شلوار شما هم دارای اهمیت خاصی است . به طور مثال یک جفت کفش مشکی رسمی برای ست کردن با یک کت و شلوار مشکی و رسمی میتواند گزینه مناسبی باشد . اگر هم در مواردی قصد استفاده از کت و شلوار و کفش رنگی دارید میتوانید رنگ جوراب را با شلوار خود ست کنید .

 

برچسب ها: راهنمای انتخاب کت و شلوار - کت و شلوار مناسب داماد - نحوه خرید کت و شلوار - کت مناسب داماد - شلوار متناسب با کتراهنمای انتخاب کت و شلوار داماد
بخشمقالات
دستهعروسی
توضیح مختصرمقالات عروسی جدید راهنمای انتخاب کت و شلوار داماد خرید کت و شلوار برای برخی از آقایان دشوار است به همین دلیل د مدل مقالات عروسی سال,مقالات عروسی زیبا,

صفحه قبل
 

بخشها

لطفا تا بارگذاری کامل صفحه صبر کنید.

ویژه ها

 با ما در ارتباط باشید نظرات درباره تزئینات میشانه

در صورتی که نیازمند شیک ترین تزئینات سفارشی و خاص برای جشن های خود می باشید با ما در ارتباط باشید.

سرویس های ما

#

سفره عقد زیباترین و جدید ترین سفره های عقد

زیباترین، جدیدترین و شیک ترین سفره های عقد برای عرضه در شهر شما جهت تالار ها و باغ های عروسی...

#

تزئینات نامزدی میز و مدل لباس نامزدی

بهترین و بروز ترین تزئینات جهت میز نامزدی، خنچه عروس و هدایای داماد ، گیفت های نامزدی و نبات داماد و شیک ترین لباس نامزدی...

#

سایر جشن ها شب یلدا، حنابندان، تولد

میوه آرایی و تزئینات هدایای عروس و داماد در شب یلدا، بادکنک آرایی و تزئین میز و کیک تولد ، تزئینات مختص حنا بندان و ...

#

آشپزی در میشانهبا خیال راحت خرید کنید

برای اطلاع و آموزش تهیه انواع دسر، کیک، فینگر فود و حلوا و تزئینات آن با ما همراه باشید...