جشن عروسی ارزان قیمت


با توجه به قیمتهای نجومی برخی از مراسم های عروسی ، شاید دیگر خیلی از زوج ها احساس می کنند برای اینکه بتوانند مراسم عروسی باشکوهی را بگیرند ، مجبور به پرداخت هزینه بسیار بالایی هستند.

در حالیکه با مدیریت و برنامه ریزی ، میتوانید در هزینه های عروسیتان صرفه جویی کنید البته این بدین معنا نیست که برای مهمانان عروسی ، غذای با کیفیت مناسب تهیه نکنید ! بلکه تعداد مهمانان عروسی را مدیریت کنید.

جشن عروسی ارزان قیمت

برای مثال چند مورد زیر را مطالعه نمائید :

 

تعداد مهمانان عروسی را مدیریت کنید

یکی از بیشترین هزینه هایی که در عروسی باعث می شود خرج شما بالا برود ، تعداد مهمانان عروسی است.

برخی ها احساس می کنند که حتما نیاز است که همه اقوام حتی افرادی که نسبت بسیار دوری نیز دارند باید به مراسم عروسی دعوت شوند !! در حالیکه این طرز فکر کاملا اشتباه است. 

شاید با خود بگوئید که بعدها اگر اون شخص را ببینید ، به شما بگوید چرا من را دعوت نکردی؟ فراموش نکنید که شما میزبان مهمانان عروسی هستید ، بنابراین با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید ، حق انتخاب دارید.

تأکید می شود ناراحتی یک فامیل بسیار دور بهتر از آن است که مجبور شوید سال ها قسط همان ناراحتی را ماهیانه پرداخت کنید ! بنابراین تعداد مهمانان عروسی را تا جای امکان کاهش دهید و لیستی از نزدیکترین مهمانان عروسی تهیه کنید.

هر خانواده ای که از لیست مهمانان عروسی شما کم شود ، تقریبا هزینه چند صد هزار تومانی برای شما ذخیره خواهد شد.

عکاس عروسی را از میان خودتان انتخاب کنید

هیچ آتلیه ای را پیدا نخواهید کرد که برای رضای خدا برای شما در مراسم عروسی عکاسی کنند ! بنابراین تنها کسی که میتواند در این زمینه به شما کمک کند ، خودتان یا مهمانان عروسی هستند !

اگر فردی را در اقوام و آشنایانتان می شناسید که به کار عکاسی مشغول است و  یا مهارتی در این زمینه دارد از او برای مراسم عروسیتان کمک بگیرید.

این بدین معنا نیست که مبلغی به او پرداخت نکنید بلکه هزینه ای که به او میدهید میتواند یک دهم مبلغی باشد که باید به آتلیه پرداخت کنید.

یادتان نرود که حتما نیازی نیست آن شخص بسیار حرفه ای باشد ! بلکه قرار است تنها چند عکس برای یادگاری در مراسم عروسی به ثبت برساند و در نهایت با مبلغ بسیار کمتر آن را چاپ کند.

محل برگزاری مراسم عروسی در منزل یا باغ یکی از آشنایانتان برگزار کنید.

اگر شما دارای اقوامی هستید که باغ یا منزلی بزرگ دارند ، آدم بسیار خوش شانسی هستید زیرا میتوانید برای یک شب آن محل را برای مراسم عروسی خود تزئین کنید.

اینکار باعث می شود هزینه میلیونی تالار عروسی را ذخیره کنید.

برای تهیه غذا ، آشپز بگیرید

آشپزهای زیادی وجود دارند که میتوانند در زمینه تهیه شام عروسی به شما کمک کنند.

آنها هم مبلغ کمتری از شما خواهند گرفت و هم به سلیقه خودتان آشپزی خواهند کرد.

قطعا اگر هر کدام از هزینه های بالا را به روش های گفته شده انجام دهید ، مبلغ زیادی را میتوان ذخیره کرد و صرف زندگی مشترکتان کنید. لازم به ذکر است که اگر دستی در هنر و گرافیک نیز داشته باشید ، میتوانید کارت دعوت های عروسیتان را با سلیقه خودتان تهیه و بین مهمانان عروسی پخش کنید.جشن عروسی ارزان قیمت
بخشمقالات
دستهعروسی
توضیح مختصر مدل مقالات عروسی پرفروش جشن عروسی ارزان قیمت با توجه به قیمتهای نجومی برخی از مراسم های عروسی ، شاید دیگر مقالات عروسی ,مقالات عروسی شیک ,مقالات عروسی ,

صفحه قبل
 

بخشها

لطفا تا بارگذاری کامل صفحه صبر کنید.

ویژه ها

 با ما در ارتباط باشید نظرات درباره تزئینات میشانه

در صورتی که نیازمند شیک ترین تزئینات سفارشی و خاص برای جشن های خود می باشید با ما در ارتباط باشید.

سرویس های ما

#

سفره عقد زیباترین و جدید ترین سفره های عقد

زیباترین، جدیدترین و شیک ترین سفره های عقد برای عرضه در شهر شما جهت تالار ها و باغ های عروسی...

#

تزئینات نامزدی میز و مدل لباس نامزدی

بهترین و بروز ترین تزئینات جهت میز نامزدی، خنچه عروس و هدایای داماد ، گیفت های نامزدی و نبات داماد و شیک ترین لباس نامزدی...

#

سایر جشن ها شب یلدا، حنابندان، تولد

میوه آرایی و تزئینات هدایای عروس و داماد در شب یلدا، بادکنک آرایی و تزئین میز و کیک تولد ، تزئینات مختص حنا بندان و ...

#

آشپزی در میشانهبا خیال راحت خرید کنید

برای اطلاع و آموزش تهیه انواع دسر، کیک، فینگر فود و حلوا و تزئینات آن با ما همراه باشید...