جدیدترین مدل کفش دامادی 2019


کفش دامادی ، میتواند تاثیر زیادی در خوشتیپی و لاکچری نشان دادن داماد داشته باشد اما متاسفانه برخی از تازه دامادها به این مورد توجه نمی کنند و همان اولین کفش را بعنوان یک کفش دامادی خریداری می کنند ! در حالیکه داماد در شب عروسی ، باید بعنوان خوشتیپ ترین مرد شناخته شود و برای رسیدن به این فاکتور خوشتیپی ، نیازمند وسواس نشان دادن در خریدهای عروسی است.

جدیدترین مدل کفش دامادی 2019

در این مقاله از سایت میشانه ، قصد معرفی جدیدترین مدل کفش دامادی 2019 را داریم. این نوع مدل کفش های دامادی که هم اکنون مشاهده میکنید ، جزء جدیدترین و به روز ترین مدل کفش هایی است که میتوانید آنها را تهیه کنید.

البته پیشنهاد می شود راحتی و کیفیت کفش را در اولویت قرار دهید. زیرا اگر زیباترین کفش را هم انتخاب کنید اما پاهایتان در آن راحت نباشد ، قطعا شب عروسی سختی را سپری خواهید کرد و نمیتوانید لذت کافی را در این شب ببرید.

مدل کفش دامادی 2019

کفش دامادی آکسفورد

مدل زیبای کفش آکسفورد 2019

مدل کفش دامادی آکسفورد

از انواع مدل کفش دامادی میتوان به نوع آکسفورد اشاره کرد این نوع مدل کفش دامادی آکسفورد ، جزء رسمی ترین کفش ها به حساب می آید که برای شب عروسیتان بسیار مناسب است البته این مورد را در نظر داشته باشید که اگر علاقه ای به کفش های بند دار ندارید ، بهتر است به سراغ مدل های دیگر کفش دامادی بروید زیرا زیبایی کفش آکسفورد ، به بندهای کار شده بر روی کفش است.

انتخاب رنگ مدل کفش آکسفورد دامادی ، کاملا به رنگ کت و شلوار داماد بستگی دارد. برخی از مدل کفش های آکسفورد ، دارای طرح و برخی دیگر ساده هستند. پیشنهاد می شود اگر مدل کت و شلوارتان ساده است ، مدل کفش آکسفورد را طرح دار انتخاب نمائید.

این نوع مدل کفش ، بسیار راحت است و حتی اگر ساعت ها آن را بپوشید نیز باز هم احساس ناراحتی یا فشار بر روی پاها به شما دست نخواهد داد و همین مورد ، یکی از ویژگی های مهم کفش آکسفورد برای داماد ها محسوب می شود.

مدل کفش دامادی لوفر

مدل کفش دامادی لوفر

شاید در نگاه اول ، این نوع مدل کفش بسیار ساده باشد اما جنس و کیفیت های متنوع از این مدل کفش دامادی باعث شده تا نظر دامادها به آن جلب شود این کفش از نظر ظاهری ، ساده به نظر می آید و یکی از پرطرفدارترین رنگ های مدل کفش لوفر ، میتوان به رنگ مشکی اشاره کرد که بسیار خاص و زیبا می باشد !

مدل کفش دامادی سگک دار

مدل کفش دامادی سگک دار

این نوع مدل کفش نیز در بین مدل های خاص قرار می گیرد. تفاوتی که در مدل کفش سگک دار با سایر مدل ها مشاهده می شود ، در نوع بستن کفش می باشد. این نوع مدل کفش به شما این امکان را می دهد تا اندازه عرض کفش را به راحتی کم و زیاد کنید. این نوع مدل کفش بیشتر برای داماد هایی پیشنهاد میشود که دارای پاهای پهن می باشند.جدیدترین مدل کفش دامادی 2019
بخشمقالات
دستهعروسی
توضیح مختصرمدل مقالات عروسی سال جدیدترین مدل کفش دامادی 2019 کفش دامادی ، میتواند تاثیر زیادی در خوشتیپی و لاکچری نشان دا تزئین مقالات عروسی,انواع مقالات عروسی,

صفحه قبل
 

بخشها

لطفا تا بارگذاری کامل صفحه صبر کنید.

ویژه ها

 با ما در ارتباط باشید نظرات درباره تزئینات میشانه

در صورتی که نیازمند شیک ترین تزئینات سفارشی و خاص برای جشن های خود می باشید با ما در ارتباط باشید.

سرویس های ما

#

سفره عقد زیباترین و جدید ترین سفره های عقد

زیباترین، جدیدترین و شیک ترین سفره های عقد برای عرضه در شهر شما جهت تالار ها و باغ های عروسی...

#

تزئینات نامزدی میز و مدل لباس نامزدی

بهترین و بروز ترین تزئینات جهت میز نامزدی، خنچه عروس و هدایای داماد ، گیفت های نامزدی و نبات داماد و شیک ترین لباس نامزدی...

#

سایر جشن ها شب یلدا، حنابندان، تولد

میوه آرایی و تزئینات هدایای عروس و داماد در شب یلدا، بادکنک آرایی و تزئین میز و کیک تولد ، تزئینات مختص حنا بندان و ...

#

آشپزی در میشانهبا خیال راحت خرید کنید

برای اطلاع و آموزش تهیه انواع دسر، کیک، فینگر فود و حلوا و تزئینات آن با ما همراه باشید...