نحوه انتخاب و مدل طرح ناخن عروس 2019


مدل ناخن عروس شاید جزء مواردی باشد که زیاد به آن دقت نشود و یا از آنجا که ناخن های عروس زیاد در چشم نیست ، برای انتخاب طرح آن وسواسیت به خرج داده نمی شود. اما در هنگام عکاسی ، خصوصا از نزدیک ، یکی از مواردی که بخوبی به چشم می آید ، ناخن های عروس خانم است.

نیازی نیست حتما مدل طرح های ناخن عروس پرزرق و برق گران قیمت انتخاب کنید ! بلکه تنها مدل و رنگ آن با مدل لباس عروس هماهنگی داشته باشد ، کفایت می کند خصوصا به رنگ مدل ناخن عروس دقت زیادی کنید زیرا میتواند هماهنگی بین رنگ های به کار رفته در خریدهای عروس را چند برابر کند.

مدل ناخن عروس چند رنگ

مدل ناخن صورتی عروس

مدل ناخن عروس صورتی

مدل طرح ناخن عروس

نحوه انتخاب و مدل طرح ناخن عروس

البته انتخاب مدل طرح ناخن عروس ، کمی سلیقه ای نیز می باشد برای مثال اینکه همه ناخن هایتان به یک طرح یا طرح های متفاوت باشد ، بستگی به سلیقه شما دارد.

رنگ سفید را در حال حاضر میتوان بهترین و مناسب ترین رنگ برای مدل طرح ناخن عروس دانست اما اگر میخواهید در شب عروسیتان متفاوت باشید ، پیشنهاد می شود رنگ های دیگر ناخن را نیز امتحان کنید. البته در حین انتخاب رنگ ، به نوع رنگهای به کار رفته در آرایش چهره عروس نیز دقت کنید برای مثال اگر رژ قرمز استفاده کرده اید ، مدل طرح ناخن به رنگ قرمز بسیار مناسب است.

مدل ناخن عروس

مدل ناخن عروس 2019

مدل ناخن عروس 2019

مدل ناخن عروس 2019

جدیدترین مدل طرح ناخن عروس

مدل ناخن عروس با نگین

مدل ناخن عروس با نگین 2019

طرح دار انتخاب کردن ناخن عروس ، میتواند جذابیت زیادی برای عروس خانم داشته باشد اما از طرفی سادگی نیز زیبا است ! اگر مدل لباس عروستان طرح دار است یا زرق و برق زیادی دارد ، پیشنهاد می شود مدل ناخن عروس را کمی ساده تر انتخاب کنید.

همچنین برخی از عروس خانم ها که ناخن های یکدست و یا بلندی ندارند ، از ناخن های مصنوعی استفاده می کنند که این مورد نیز بیشتر برای عروس خانم هایی مناسب است که امکان طراحی روی ناخن های خودشان را ندارند.نحوه انتخاب و مدل طرح ناخن عروس 2019
بخشمقالات
دستهعروسی
توضیح مختصرمدل مقالات عروسی شیک نحوه انتخاب و مدل طرح ناخن عروس 2019 مدل ناخن عروس شاید جزء مواردی باشد که زیاد به آن دقت نشود و مدل مقالات عروسی,مدل مقالات عروسی,

صفحه قبل
 

بخشها

لطفا تا بارگذاری کامل صفحه صبر کنید.

ویژه ها

 با ما در ارتباط باشید نظرات درباره تزئینات میشانه

در صورتی که نیازمند شیک ترین تزئینات سفارشی و خاص برای جشن های خود می باشید با ما در ارتباط باشید.

سرویس های ما

#

سفره عقد زیباترین و جدید ترین سفره های عقد

زیباترین، جدیدترین و شیک ترین سفره های عقد برای عرضه در شهر شما جهت تالار ها و باغ های عروسی...

#

تزئینات نامزدی میز و مدل لباس نامزدی

بهترین و بروز ترین تزئینات جهت میز نامزدی، خنچه عروس و هدایای داماد ، گیفت های نامزدی و نبات داماد و شیک ترین لباس نامزدی...

#

سایر جشن ها شب یلدا، حنابندان، تولد

میوه آرایی و تزئینات هدایای عروس و داماد در شب یلدا، بادکنک آرایی و تزئین میز و کیک تولد ، تزئینات مختص حنا بندان و ...

#

آشپزی در میشانهبا خیال راحت خرید کنید

برای اطلاع و آموزش تهیه انواع دسر، کیک، فینگر فود و حلوا و تزئینات آن با ما همراه باشید...